Robert Cook - Zátiší s houslemi

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 2000. Rámováno.

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

117620. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:27.06.2024 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč