Robert Cook - Young Clown in the Space

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 80. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

81349. Young Clown in the Space
Dražba ukončena:28.07.2022 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč