Robert Cook - Visiting Paris

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 2020. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

95008. Visiting Paris
Dražba ukončena:31.05.2023 21:42:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč