Robert Cook - Two Figures in the Space

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole R. Cook 12. Rámováno.

Nejdelší strana: 99 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

154301. Two Figures in the Space
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč