Robert Cook - Two figures at the space

Akryl na kartonu, 36x26 cm. Signováno vpravo dole R. Cook. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

86348. Two figures at the space
Dražba ukončena:30.11.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč