Robert Cook - Two Figure in the Space

Olej na plátně, 64x50 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 72. Rámováno.

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

88920. Two Figure in the Space
Dražba ukončena:26.01.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč