Robert Cook - Space with Violin

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 2020. Rámováno.

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

93061. Space with Violin
Dražba ukončena:26.04.2023 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč