Robert Cook - Postava ve studeném prostoru

Olej na plátně, 65x42 cm. Signováno vpravo dole R. Cook 77. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

74524. Postava ve studeném prostoru
Dražba ukončena:31.03.2022 22:23:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč