Robert Cook - Crazy Figure in the Space

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole R. Cook 88. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1948
Anglický malíř, profesionálně tvoří od roku 1989.

104131. Crazy Figure in the Space
Dražba ukončena:26.10.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč