Rivola - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 27x21 a 21x27 cm, oba signovány vpravo dole Rivola, volné listy.

Rivola
12938. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:11.10.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.10.2017 19:59:56 1016