Rivola

12938. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 27x21 a 21x27 cm, oba signovány vpravo dole Rivola, volné listy.

dražba ukončena: 11.10.2017 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.10.2017 19:59:56 1016