Rinetta Feliz - Blackout

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole RF. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně. Vzadu autorský přípis. Součástí certifikát.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982
Umělkyně bulharského původu, která ve svých obrazech zobrazuje jednoduchost, lehkost a ladnost. Vystavuje, je členkou Sdružení výtvarníků ČR.

vydraženo certifikát
114452. Blackout
Dražba ukončena:25.04.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč