Rinetta Feliz - Blackout

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole RF. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně. Vzadu autorský přípis. Součástí certifikát.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982
Umělkyně která ve svých obrazech zosobňuje jednoduchost, lehkost a ladnost, která v moderní společnosti tolik chybí. Nekomplikované linie vytvářejí dojem lehkosti a odrážejí náladu autora. Účastnice výstav. Je členkou Sdružení výtvarníků ČR. Každý z obrazů má svůj význam, ale je to budoucí majitel, kdo bude muset vyřešit hádanku.

certifikát
114452. Blackout
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč