Richard Wiesner - Zátiší s ovocem a pohárem vína

Akryl na kartonu, 73x60 cm. Signováno vpravo nahoře R. Wiesner. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

59953. Zátiší s ovocem a pohárem vína
Dražba ukončena:27.05.2021 19:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč