Richard Wiesner - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vlevo dole R. Wiesner 62. Nerámováno.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

52714. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.11.2020 19:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč