Richard Wiesner - Večer

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo nahoře R. Wiesner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

48447. Večer
Dražba ukončena:26.08.2020 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč