Richard Wiesner - Stromy v krajině

Olej na sololitu, 27x40 cm. Signováno vlevo dole R. Wiesner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

69905. Stromy v krajině
Dražba ukončena:15.12.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč