Richard Náhlovský - Západ slunce - vlčí máky

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 19. Rámováno.

Pozn.: Vzadu autorský přípis. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

62343. Západ slunce - vlčí máky
Dražba ukončena:28.07.2021 20:10:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč