Richard Náhlovský - Skrytá za korálem

Nejdelší strana: 95 cm

Akryl na plátně, 60x95 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 21. Rámováno.

Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

82493. Skrytá za korálem
Dražba ukončena:31.08.2022 22:41:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč