Richard Náhlovský - Rybník Harasov

Akryl na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 21. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

67248. Rybník Harasov
Dražba ukončena:27.10.2021 23:13:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč