Richard Náhlovský - Na pláži s jaguárem

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 18. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

67157. Na pláži s jaguárem
Dražba ukončena:27.10.2021 21:33:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč