Richard Náhlovský - Akt v lese

Olej na plátně, 95x70 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 19. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

65089. Akt v lese
Dražba ukončena:30.09.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč