Richard Lauda - Žně

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole R. Lauda 1925. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu štítek.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1873 – 1929
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u M. Pirnera. Podnikl studijní cestu na Jadran a do Itálie, v Mnichově studoval litografii, také v Paříži. U T. F. Šimona se zdokonaloval v leptu. V jeho tvorbě se střídají motivy krajinářské a figurální (sociální témata).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

114799. Žně
Dražba ukončena:21.04.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč