Richard Lauda - Husopaska

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera, 29x33 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1873 – 1929
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u M. Pirnera. Podnikl studijní cestu na Jadran a do Itálie, v Mnichově studoval litografii, také v Paříži. U T. F. Šimona se zdokonaloval v leptu. V jeho tvorbě se střídají motivy krajinářské a figurální (sociální témata).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo
6883. Husopaska
Dražba ukončena:25.01.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 600 Kč limit (25.01.2017 18:53:09) 2279
2 500 Kč limit (25.01.2017 18:52:52) 206
2 500 Kč limit (25.01.2017 18:52:53) 2279
2 100 Kč limit (25.01.2017 18:51:59) 206
2 000 Kč 25.01.2017 18:52:00 2279
1 900 Kč limit (25.01.2017 18:51:39) 206
1 800 Kč 25.01.2017 18:51:40 2279
1 700 Kč limit (25.01.2017 18:51:29) 206
1 600 Kč limit (25.01.2017 18:51:29) 2279
1 500 Kč limit (25.01.2017 18:51:11) 206
1 400 Kč limit (25.01.2017 18:51:11) 2279
1 300 Kč limit (25.01.2017 18:40:35) 206
1 200 Kč limit (25.01.2017 18:40:35) 2279
1 100 Kč limit (25.01.2017 18:17:42) 206
1 000 Kč 24.01.2017 0:30:50 849