Richard Kočí - Návrat

Olej na plátně, 100x82 Signováno vzadu Richard Kočí 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1954
Sochař, malíř. Narozen v Praze, studoval na North Texas State University (USA) a sochařství v ateliéru Tracy Guthrieho. Jako stipendista pobýval na Institute of Hispanic Society. Studoval sochařství na Královské akademii výtvarného umění sv. Fernanda a kresbu ve spolku výtvarného umění Escuela de Artes y Oficios v Madridu. Po sochařských začátcích se věnuje malířské tvorbě, žije střídavě v Praze a v Madridu. V centru jeho pozornosti je člověk a jeho existence.
Samostatné výstavy:
2023 Galerie Černá labut, Praha, ČŘ

Galerie Kritiků, Praha ČR

2021 Zámek Dobříš

2019 GASK, Kutná Hora, Skrz Naskrz s Pavlem Trnkou

2018 Galerie Pavilon, Krajiny.

2016 D.O.X., Praha, ČR

2013 Galerie Pavilon, Praha,ČR

2010 Galerie Kritiků, Praha, ČR

2009 Městská Galerie Sv. Antonín, Sokolov, ČR

Gremillion Fine Art, Houston, USA

2008 Galerie Carpe Diem, Praha ,ČR

2007 Galerie Chodovská Tvrz, Praha, ČR

Galerie Millenium, Brno, ČR

2006 Galerie Diamant, Praha, ČR

2004 Galerie La Femme, Praha, ČR

2003 Galeria Ad astra, Zámek Kuřim, ČR

Galerie Caesar, Olomouc, ČR

2001 Galerie Mánes, Praha ČR

115903. Návrat
Dražba ukončena:22.05.2024 20:58:28
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč