Richard Geiger - Tanečnice

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vpravo dole Geiger R., rám.

1870 - 1945
Maďarský malíř.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

5719. Tanečnice
Dražba ukončena:29.09.2016 22:05:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč