Richard Geiger - Hudebníci

Olej na plátně, 68x55 cm, signováno vlevo dole Geiger R., rám.

1870 - 1945
Maďarský malíř.

Pozn.: Rám poškozen.

2704. Hudebníci
Dražba ukončena:30.09.2015 20:06:47
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč