Richard Funk

16190. Katechismus der Chirurgie oder Mundarzeneikunde

popis: Kniha, 17x10 cm. Polokožená zlacená vazba, 293 stran, vydáno v Lipsku, začátek 19.století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.02.2018 18:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.02.2018 8:47:24 2449