Richard Funk - Katechismus der Chirurgie oder Mundarzeneikunde

Kniha, 17x10 cm. Polokožená zlacená vazba, 293 stran, vydáno v Lipsku, začátek 19.století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

16190. Katechismus der Chirurgie oder Mundarzeneikunde
Dražba ukončena:15.02.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.02.2018 8:47:24 2449