Olej na překližce, 29x56 cm. Signováno vpravo dole Fremund 61. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Přiložen posudek PhDr. Jan Štíbra.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1928 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč