Richard Fremund - Ramon

Kresba, 25x21 cm. Signováno vpravo nahoře Fremund. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

46919. Ramon
Dražba ukončena:15.07.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč