Richard Fremund - Periferie

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Fremund 60. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
150882. Periferie
Dražba ukončena:10.12.2025 22:05:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč