Lept 36/50, 49x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou Fremund 68. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1928 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč