Richard Fremund - Dvojice

Kresba, 27x20 cm. Nesignováno. Pasparta, sklo.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

75402. Dvojice
Dražba ukončena:14.04.2022 23:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč