Richard Courmont & Cie - Salonní dvoudvéřové trumeau

Trumeau z ebonizovaného dřeva, doplněného páskovou intarzií v mosazi a litými aplikami ze zlaceného bronzu. Kryto růžovým portugalským mramorem. Výška 109 cm, šířka 121,5 cm, hloubka 41,5 cm. Na štítku na horní římse značeno Richard Courmont & Cie/ Fecit Anno 1885 Paris. Stav A.

119690. Salonní dvoudvéřové trumeau
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:30:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč limit (03.07.2024 21:46:20) 2346