Richard Brun - Zeleň

Olej na kartonu, 62x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 – 1980
Malíř, hudebník, reklamní tvůrce. Během studia i po jeho ukončení pobýval ve Francii, od r. 1932 působil v Brně jako scénograf, spolupracoval s činohrou i operou. V jeho tvorbě vynikaly figurální motivy, ale také krajiny z okolí Brna a kytice. Vytvořil i rozsáhlý cyklus vedut Brna.

Richard Brun
69691. Zeleň
Dražba ukončena:28.11.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.11.2021 22:36:08 4656
500 Kč 17.11.2021 20:36:29 1526