Richard Brun

69647. Podzim

popis: Olej na kartonu, 56x63 cm. Signováno vpravo dole R. Brun. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 – 1980
Malíř, hudebník, reklamní tvůrce. Během studia i po jeho ukončení pobýval ve Francii, od r. 1932 působil v Brně jako scénograf, spolupracoval s činohrou i operou. V jeho tvorbě vynikaly figurální motivy, ale také krajiny z okolí Brna a kytice. Vytvořil i rozsáhlý cyklus vedut Brna.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč