Richard Brun

62789. Konvolut 2 prací - Melodie

popis: Křída a kombinovaná technika, 46x31 cm a 45x29 cm. Signovány vpravo dole R. Brun. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 7 dnů, 20 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.07.2021 9:07:44 4656