Richard Brun - Konvolut 2 prací - Melodie

Křída a kombinovaná technika, 46x31 cm a 45x29 cm. Signovány vpravo dole R. Brun. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 – 1980
Malíř, hudebník, reklamní tvůrce. Během studia i po jeho ukončení pobýval ve Francii, od r. 1932 působil v Brně jako scénograf, spolupracoval s činohrou i operou. V jeho tvorbě vynikaly figurální motivy, ale také krajiny z okolí Brna a kytice. Vytvořil i rozsáhlý cyklus vedut Brna.

Richard Brun
62789. Konvolut 2 prací - Melodie
Dražba ukončena:11.08.2021 20:19:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč