Renata Mužíková - Tanec

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Mužíková 2010. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

301045. Tanec
Dražba ukončena:28.09.2019 20:12:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč