Renata Mužíková - Park - Český Krumlov - Zámek

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole R. Mužiková. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

20396. Park - Český Krumlov - Zámek
Dražba ukončena:31.05.2018 18:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.05.2018 8:57:07 3780