Renata Mužíková - Malíř

Akryl na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo dole R. Mužíková, nerámováno.

o autorovi: 1973,

14743. Malíř
Dražba ukončena:29.11.2017 22:43:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč