Renata Mužíková - České středohoří

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Mužíková 18. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

22299. České středohoří
Dražba ukončena:26.09.2018 18:32:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč