Renata Mužíková - Woody

Akryl na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo dole R. Mužíková 10, nerámováno.

1973,
Multižánrová umělkyně, Pedagog kresby- Dr. Zedník J.- škola umění, malba-Mužík M., Stufium FF UK Praha, 99, Malba s psychologickým podtextem. Témata- paralelní světy, lucidní snění, biocentrismus.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

6617. Woody
Dražba ukončena:01.12.2016 19:36:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč