Rembrandt van Rijn - Výjev z bible

Lept, 15x13 cm. Signováno vpravo dole Rembrandt. Novější otisk z původní desky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

72480. Výjev z bible
Dražba ukončena:09.02.2022 22:58:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč