Lept, 19x22 cm, signováno vpravo dole Rembrandt 1643, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně zvlněna.
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.