Rembrandt van Rijn - Útěk do Egypta

Lept, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

76593. Útěk do Egypta
Dražba ukončena:11.05.2022 22:50:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč