Lept, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější otisk.
Nejdelší strana: 31 cm
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.