Rembrandt van Rijn - Útěk do Egypta

Lept, 9x14 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

55709. Útěk do Egypta
Dražba ukončena:10.02.2021 19:09:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč