Rembrandt van Rijn - Ukládání do hrobu

Suchá jehla, 14x10 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt. Pozdější otisk. Volný list nalepen na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

35887. Ukládání do hrobu
Dražba ukončena:16.10.2019 21:33:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč