Rembrandt van Rijn - Tři ženské hlavy - Saskia

Suchá jehla, 15x11 cm. Signováno nahoře uprostřed Rembrandt 1657. Pozdější otisk. Volný list nalepený na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

35892. Tři ženské hlavy - Saskia
Dražba ukončena:16.10.2019 21:30:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 16.10.2019 21:25:54 143
600 Kč 21.09.2019 18:54:28 3169