Lept, 21x27 cm. Novější otisk z původní desky z 30. let 20. stol. Nesignováno. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.