Rembrandt van Rijn - Svaý Petr

Lept, 14x12 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

121174. Svaý Petr
Dražba ukončena:11.08.2024 21:19:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč