Rembrandt van Rijn

50467. Stromy

popis: Lept, 10x14 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk.

dražba ukončena: 15.10.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.10.2020 8:33:07 766