Rembrandt van Rijn - Stromy

Lept, 10x14 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

50467. Stromy
Dražba ukončena:15.10.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.10.2020 8:33:07 766