Lept, 21x16 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější lept.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.