Rembrandt van Rijn - Snímání z kříže

Lept, 21x16 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější lept.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

79869. Snímání z kříže
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč